Jeigu nusprendėte išsinuomoti automobilį uostamiestyje ir pasidomėtoje, ką siūlo tokią paslaugą teikiančios įmonės, tikriausiai pastebėjote, jog skiriasi ne tik jų tarpusavio kainos, bet ir tos pačios įmonės siūlomų automobilių nuomos kainos. Tad gali kilti natūralus klausimas, nuo ko priklauso ši kaina. Labiausiai ją lemia automobilio vertė, kadangi pagal tai dažniausiai ir apskaičiuojama kaina vartotojui. Tad brangesnis automobilis kainuos daugiau, nes, pirmiausiai, jis turi atsipirkti, o tai reiškia, kad įmonė turi atgauti savo pinigus, kuriuos ji sumokėjo už jo pirkimą, o be viso to jie dar siekia ir uždirbti bei nepatirti nuostolių. Aišku, reikėtų pridėti dar išlaidas automobilio eksploatacijai, kurios tampa neatsiejamos turint automobilį.

Automobilių nuomos tendencijos Lietuvoje

Šiais laikais išsinuomoti automobilį gana paprasta, kadangi yra ir daugybė įmonių, kurios teikia tokią paslaugą, tačiau padidėjusi pasiūla gali parodyti ir tai, jog didėja šios paslaugos poreikis ir vis daugiau žmonių noriai nuomojasi automobilius. Tą galima sieti su keliais skirtingais faktoriais, pirmiausia, didėja pačių automobilių skaičius šalyje ir vis daugiau žmonių turi jų vairavimui reikalingus pažymėjimus. Be to, prie to prisideda ir gerėjanti ekonominė situacija, todėl prireikus pasinaudoti automobilių nuoma Klaipėdoje jūs neišleisite daug pinigų ir ši paslauga jums kainuos sąlyginai nedaug. Be to, ši nuoma, dažniausiai, yra pigesnis variantas, negu važiuoti su taksi.

Automobilių nuoma Klaipėdoje ir kas naudojasi šia paslauga?

Žmonių, kuriems prireikia automobilio uostamiestyje, yra tikrai nemažai ir jie labai skirtingi, todėl galima drąsiai teigti, kad turime įvairių klientų. Tačiau tam tikras tendencijas galime išskirti. Klaipėda yra pakankamai didelis miestas ir ten pasiekti kitą jo galą be transporto būtų sudėtinga, tačiau dauguma išnuomotų automobilių nevažinėja vien tik mieste. Jeigu mašina nuomojama ilgesniam laikui, bent jau parai, tuomet labai tikėtina, kad su ja žmonės vyks praleisti laiko prie jūros. Taip pat nemažai žmonių tokiu būdu aplanko ir Palangą, kuri nuo Klaipėdos yra nedaug nutolusi ir kelionė ilgai netrunka. Pastebima, kad dažniausiai automobilio prireikia vyrams, tarp klientų jų yra dauguma, tačiau kartais būna ir moterų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *